Pirmadienis
2024-05-06
8:58 AM
Sveiki Guest
RSS
 
NPCRIZ
Main Registration Login
Peptidai mūsų gyvenime »
Pagrindinis meniu

Kategorijos
Verslo galimybės [2]

Apklausa
Rate my site
Atsakymai: 3

Statistika

Prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Prisijungimo forma


Dar visai neseniai atrodė, kad jaunystė labai trumpa ir, deja, prabėga labai greitai. Tačiau mūsų kompanijos NPCRIZ moksliniai tyrimai, kurie tęsiasi jau 30 metų tyrinėjant senėjimo problemas, atvertė naują puslapį senėjimo prevencijai. Tyrinėjant senėjimo procesą, buvo atlikti unikalūs tyrimai su natūraliais peptidais. Peptidai – tai labai trumpi baltymai, kurie susideda iš amino rūgščių. Peptidai vaidina labai svarbų vaidmenį žmogaus organizme. Absoliučiai visi organizmo gyvybės procesai vyksta dalyvaujant peptidams. Peptidai atjaunina žmogaus organizmo ląsteles, apsaugo organizmą nuo toksinų ir įvairių žalingų faktorių. Peptidai palaiko aktyvių ląstelių lygį, o taip pat apykaitos procesus jose. Jie kovoja su ligomis, išsaugodami kiekvienos ląstelės sveikatą ir jaunystę, tuo pačiu išsaugo ir visą organizmą sveiką, jauną ir gyvybingą. Žmogus vidutiniškai gyvena 70-75 metus ir 30% savo energijos jis eikvoja, kovodamas su žalingais faktoriais, tokiais kaip ekologija, stresai, radiacija. Be to, žmogus dar neteisingai maitinasi, mažai juda, neįsiklauso į savo bioritmus. Visa tai sudėjus, įvyksta pokyčiai genų struktūroje, ko pasėkoje žmogaus gyvenimas sutrumpėja 30%-40%. Peptidiniai preparatai visiškai saugūs, jie neiššaukia priklausomybės. Tai preparatai, kuriuos gali naudoti kiekvienas žmogus. Peptidinė produkcija NPCRIZ – tai grįžusi jaunystė be operacijų ir be pooperacinių pasekmių.

Peptidų trūkumas, kuris atsiranda organizmui senstant arba esant patologijai, žymiai paspartina organizmo senėjimą. Kad organizmo ląstelė sėkmingai dirbtų, reikalingas tam tikras peptidų kiekis, kuris ir palaiko genų darbą optimaliame režime. Peptidai dirba specifinėse ląstelėse ir jose sintetinami. Senstant ląstelių darbas sutrinka ir, aišku, kad sutrinka ir peptidų sintezė, todėl vėl nukenčia ląstelių veikla. Audinių degeneracija progresuoja ir tai pasireiškia klinikiniais simptomais. Peptidų naudojimas – tai viena iš svarbiausių naujovių medicinoje, ji dėl audinių regeneracijos, o taip pat padidėjus ląstelių energetiniam lygmeniui, leidžia žymiai sumažinti senėjimo procesus. Dar viena labai svarbi peptidų savybė – tai jų priešvėžinė veikla.
Šiandien peptidų naudojimas – tai vienas iš geriausių vėžio profilaktikos būdų, o taip pat tai puikus sprendimas revitalizacijos srityje. Peptidai leidžia atsijauninti ląstelėms ir audiniams ne tik sureguliavus ir sinchronizavus visus ciklinius procesus, bet ir praplėtus ląstelės pasidalijimo be atpijos galimybes.
Mes pristatome Jūsų dėmesiui naująją peptidų kartą, kuri yra ilgo ir kruopštaus Sankt –Peterburgo Revitalizacijos ir Gerontologijos mokslinio tyrimo instituto darbo rezultatas. Iki šiol bioreguliatoriai buvo arba leidžiami injekcijomis, arba naudojami kapsulių pavidalu. Tyrimai parodė, kad peptidai nepakeičia savybių ir tepant ant odos. Natūralūs peptidai tepami ant odos 2-4 mėn. Taip peptidai palaipsniui įsisavinami ir šiame laikotarpyje visi organizmo procesai harmonizuojami. Gautas efektas išlieka iki 6 mėn. Po to, esant reikalui, peptidų naudojimą galima pakartoti.
Nekantriesiems yra kita galimybė – sintetiniai peptidai. Tai iš tiesų visiškas analogas natūraliems peptidams, tačiau jų veikimas žymiai agresyvesnis, audiniai dažnai nespėja persitvarkyti ir tuomet pacientas jaučia diskomfortą atitinkamame organe. Situacija darosi dar agresyvesnė ir pavojingesnė, jei tai ne viena peptidų grupė, o peptidų kokteilis. Šiuo atveju atsiranda pašalinis poveikis ir dažnai tenka išskirti tam tikras pacientų rizikos grupes.

Tyrimų išdavoje buvo sukurti išvalyti natūralūs peptidai, kurie gali būti lengvai pasisavinami be kokio nors pernešėjo. Jų pagrindinės charakteristikos:

greitis

efektyvumas


saugumas

Peptidų kompleksai tepami ant vidinės riešo, dilbio odos (ten, kur praeina venos) ir lengvai įtrinami. Praėjus 7-15 min., peptidai susilieja su dendritinėmis ląstelėmis, iš ten pernešamos į limfmazgius, iš kurių kartu su krauju patenka į reikalingus organus ar audinius.
Paieška

Kalendorius
«  Gegužė 2024  »
SPATKPŠ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Įrašų archyvas

Mūsų draugai
  • Susikurk savo svetainę
  • Nemokami žaidimai


  • Sukurta peptidai.ucoz.com © 2024
    Create a free website with uCoz